Güncel Fikirler © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Güncel Fikirler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bayilik Fırsatları
 4. »
 5. Vodafone Bayilik Şartları

Vodafone Bayilik Şartları

Şule Akyol Şule Akyol - - 6 dk okuma süresi
2211 0
Vodafone Bayilik Şartları

Türkiye’nin en fazla aboneye sahip ikinci operatörü olarak bilinen Vodafone bayilik almak isteyen çoğu insanın ilgi alanına girer. Şu anda Vodafone’un ülkemizin her ilinde birçok bayisi vardır. Vodafone bayilik ile diğer operatörlere kıyasla çok daha iyi kazanç elde edebilirsiniz. Bundan ötürü özellikle son dönemlerde Vodafone bayilik alma için başvuru yapanların sayısı artmıştır. Siz de Vodafone bayiliği almayı düşünüyorsanız, detayları atlamadan okumaya devam edin.

Başvuru yapabilmek için Vodafone bayilik alma koşullarını tamamlıyor olmanız gerekir. Vodafone başvurusu yapmak için çok fazla yatırıma ihtiyacınız olduğu söylenemez. İngiltere merkezli olan Vodafone, son yıllarda da yatırımcılar içinde ismini duyurmaya devam etmiştir. Şu an çoğu girişimcinin aklında bir soru olması normaldir. Evet, Vodafone dünyanın çoğu noktasında franchise yöntemiyle bayilik verir. Türkiye’de de bayilik başvurularını kabul edilir. Eğer şartlarınız uyuyorsa kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

390699
Vodafone Bayilik Şartları 4

Vodafone Bayilik Almak Mantıklı mı?

Vodafone bayiliği almak için Vodafone son derece karlı bir seçenek olacaktır. Müşteri kapasitesi yoğun bir firmadan bayilik alıp, hazır müşteri kitlesini yakalamış olabilirsiniz. Vodafone bayisi nasıl açılır sorusu da operatör sektöründe yer almak isteyen kişiler bakımından oldukça önemli bir sorudur. Eğer Vodafone mağaza açma kararı verdiyseniz aşağıdaki şartlara sahip olmanız gerekir. Bu şartlar şu şekildedir;

 • Şube kurulum ücretlerinin hepsi Vodafone bayilik başvurusu yapan kişi tarafından ödenir. Yani bunu siz ödeyeceksiniz.
 • Açmayı düşündüğünüz bayide yeterli sayıda çalışanın olması gerekir. Ne kadar kişi çalışacağını da kurumla iletişime geçip öğrenebilirsiniz.
 • Müşteri memnuniyeti en önemli detaylardan biridir. Bu sebeple şirket genel merkezi tarafından ilk 6 aylı sürede düzenli olarak denetleme yapılır.
 • Son derece önemli bir diğer koşul da Vodafone bayilik açma için bir teminat gösterebilmektir. Çünkü teminat göstermeyen kişilere bayilik verilmez.
 • Çözüm odaklı bir yapıya sahip olmanız gerekir.
 • Bölge yöneticileri tarafından verilmiş hedeflerin tamamlanması istenir.
 • Bayilik konusunda kurumsal bir portföye sahip olup olmadığınıza bakılır.
 • Vodafone bayisi açmak isteyen kişiler, başka bir markanın ürünlerini satamaz. Aynı şekilde başka markaların reklamlarını yapmakta yasaktır.
  H&M Bayilik Şartları 2024 H&M Giyim Bayilik Şartları

Gratis Bayilik Şartları için Tıklayın!

Vodafone Bayilik Başvurusu

Vodafone bayilik başvuru yapmak için en kısa yol Vodafone Genel Merkezi’ni aramak olacaktır. Genel merkezle iletişime geçerek bilgi almak isterseniz, hemen size geri dönüş sağlayacaklardır. Maslak’ta bulunan genel merkeze randevu alarak, işinizi halledebilirsiniz. Görüşme esnasında size sorulacak sorular dışında sizin de merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. En kesin cevabı yetkililer size verecektir. Bunun haricinde resmi siteden Vodafone iletişim sayfasına giriş yapabilirsiniz. Buradan “Vodafone bayilik alma” hakkında genel olarak bilgi almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Böylece size geri dönüş yapılması mümkündür. Gönderdikleri evrak listesini en kısa süre zarfında hazırlanmanız istenir.

Vodafone bayilik alma koşulları uygunluğunu sağlamanızın ardından başvuru yapmaya da karar vermeniz gerekir. Size sunulacak olan bazı seçeneklerden bahsetmek gerekir. Sizin sektördeki tecrübenize bakılarak üç Vodafone bayilik türü sunulur. Bunlar Vodafone Store, Vodafone Shop ve Vodafone Silver şeklindedir. Bunların yanı sıra banka teminatı, mağazayı açacağınız adres, dükkanınızın metrekaresi ve dekor unsurları gibi faktörler yer alıyor. Bunların haricinde banka teminatı, mağazayı açacağınız lokasyon, dükkanın kaç metrekare olduğu ve dekor unsurları gibi diğer etkenlerde önemlidir.

Vodafone bayilik
Vodafone Bayilik Şartları 5

Vodafone Bayi Çeşitleri Özellikleri

Vodafone Shop bayi seçmek için de diğer bayiliklerde kısa da olsa bir süre bayilik hizmeti vermiş olmanız gerekir. Bu bayilikler genel olarak büyük şehirlerin işlek caddelerinde yer alır. Shop bayilik Silver Bayi ’ye kıyasla biraz masraflı olabilir. Vodafone bayilik kazancı için birçok faktör etkili olur. Bundan dolayı belki Vodafone bayilik alma konusunda aklınız karışabilir. Sermayesi en düşük bayilik türü Silver bayiliktir.

Vodafone bilinen bir marka olduğu için hazır müşteri kitlesine sahiptir ve bu önemli bir avantajdır. Ürün yelpazesi geniştir ve reklam kampanyaları oldukça fazladır. Kısaca kârlı bir bayilik olduğu söylenebilir. Vodafone bayilik sisteminde çoğu kriter mevcuttur ve bu sebeple de Vodafone bayi açma fiyatları değişiklik gösterir. Zaman içinde bayiliği geliştirmek sizin elinizde olan bir durumdur. Silver bir bayilik düşünüyorsanız yaklaşık olarak 150-200 bin civarında bir sermayeye sahip olmanız yeterli olacaktır.

  Migros Bayilik 2024

Mesleğim Yok Diyenlerin Yapabileceği İşler için Tıklayın!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir