Güncel Fikirler © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Güncel Fikirler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bayilik Fırsatları
  4. »
  5. Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar

Şule Akyol Şule Akyol - - 6 dk okuma süresi
165 1
Bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar ile girişimcileri bir araya getiren bu kategori, birçok değişik sektörde faaliyet göstermek isteyen kişilere yönelik ihtiyaçların karşılanması için tasarlanmıştır. Bayilik alma düşüncesinde olan girişimciler ve bayilik veren firmalar için tasarlanmış olan bu kategoride bayilik çeşidi, bayilik veren firmanın çalışma yapmış olduğu sektör, bayilik verilen bölgeler ve yatırım  maliyeti gibi  faktörleri değerlendirerek, bütçeniz için en ideal alternatifler arasında  tercih yapabilirsiniz. Bayilik veren firmalar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz bu yazıda, yatırımlarınızın getirilerini ve zararlarını öğrenebilirsiniz. Son kararınızı vermeden önce geleceğinizin daha emin temellere dayanan tercihler çerçevesinde şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Bayilik veren firmalardan sunulan şartların size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlarına internet üzerinden başvuru  yapabilirsiniz. Daha sonra Bayilik Listesi aracılığı ile iletişim kurarak  karlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendi işinizi kurabilmek ya da var olan ticari faaliyetlerinizi daha ileri bir boyuta taşımak için önemli bilgilerin edinebileceğiniz bu konuda, ücretsiz bayilik veren firmalar ve yüksek yatırım isteyen firmalar arasında değerlendirme yapabilirsiniz.

Bayilik Veren Firma İlanları

En yeni ilanlar ile iletişim halinde olunan bayilik veren firmalar kategorisinde; eğitim sektörü, gıda sektörü, kozmetik sektörü, hizmet sektörü, sağlık sektörü ve pek çok farklı sektörde çalışma yapan firmaların bayilik ilanlarına göz atabilirsiniz. Tecrübeleriniz ya da girişimlerinizle desteklemek istediğiniz sektörü filtrelene yaparak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İlgi alanınız olan sektörlerdeki bayilik veren firmalar, filtreleme yaptıktan sonra ekranınıza düşer ve zaman kaybetmeden ilgi odağınızdaki ilanları bulabilirsiniz. Özellikle gıda, giyim gibi sektörlerde bayilik veren firmalardan bazıları;

  Seç Market Bayilik Şartları 2024 Seç Market Franchising

İstanbul Köftecisi 1923

1923 senesinde İstanbul – Sirkeci’de açılan İstanbul Köftecisi, dükkanıyla aynı ismi taşıyan İstanbul Köftesi ile kısa zaman içinde bölgenin en sevilen lezzetlerinden biri haline gelmiştir. Bu lezzet ilk kurulduğu günden bugüne, üzerine farklı çeşitler ekleyerek gelişimini devam ettirmiş, kuşaktan kuşağa geçip, bugüne kadar gelmiştir.

Nanolife Nanoteknoloji

Nanoteknoloji ile üretilmiş olan ürünler, bilgisayar, elektrik, inşaat, tıp, boya, tekstil gibi farklı alanlarda yer alır. Toptan ve perakende satış yapmayı düşünen alt bayilikler arayışına devam eden bir firmadır.

Para Kazandıran Uygulamalar için Tıklayın!


Uluslararası Hijyen Servisi

Teminat gerektirmeyen bir firmadır. Yüklü sipariş olduğu zaman yönlendirme konusunda yardımcı olmaktadır.


AutoClup

AutoClup sıfır otomobil satın alırken araçlarınıza yaptıracağınız boya ya da koruma gibi hizmetleri verir. Benzer konularda çok önemli uyarılar verir. Şirket bayiliklerinden herhangi bir ücret talebi olmaz.


Gratis

Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım marketi olan Gratis en çok bayilik veren firmalardan biridir. Kullanıcıların yaşam kalitesinin artması için çalışmalar yapar. 650’ nin üzerinde şubesi vardır.


CarrefourSA

Gelişimin bir parçası olmayı amaçlayan bütün girişimciler, Türkiye organize perakende sektörünün önde gelen markalarından biri olan CarrefourSA’ nın marketler zincirine katılıp kendi başarı hikayesini yazabilir.


Nanoplus Hydroson–Safe Step

Ücretli bayiliklerden biridir. Yaklaşık olarak 20.000 TL ile 25.000 TL arasında bir sermaye karşılığında bayilik alabilirsiniz.


Bargello

Parfüm sektöründe hızla büyüyen Bargello Franchise konusunda ön plana çıkmıştır. Toplam 250 satış noktası vardır.


Triples Oto Bakım Ürünleri

Triples oto bakım ürünleri bayiliği alarak, satış üzerinden neredeyse %60 oranında kar elde edebilirsiniz.


Bayilik Veren Firmalar İyi Mi?

Bayilik veren firmalar genel olarak ortak pazarlama ve reklam faaliyetlerine yatırım yapmayı tercih ederler. Bunu yapmaktaki amaç, bayilik sahiplerinin, marka tanıtımını artırmak ve daha fazla müşteri kazanmaktır. Aynı zamanda yerel pazarlama çalışmalarından yararlanmakta öncelikli amaçtır. Bayilik almak, markanın reklam ve pazarlama imkanlarından direkt olarak faydalanmanızı sağlar. Tedarik gücü  de bu konuda çok önemlidir.

  Gratis Bayilik Şartları

Bayilik hizmeti veren firmalar büyük oranlarda mal ve hizmet alımı yapar ve bu da onlara tedarik gücü elde etmenizi sağlar. Siz de bayilik alıp, tedarik zinciri fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bayilik almak iyi mi sorusunun yanıtı sizinle de alakalıdır. Mesela bayilik yatırımı yapmak için büyük bir sermaye harcadınız ama işletme sermayeniz için yeterli paranız yoksa bu başarısızlık getirecektir. Ayrıca gıda gibi sektörlerde uzun mesai saatleri size göre doğru bir yatırım tercihi olmayabilir. Eğer bilindik bir markanın bayiliğini satın alırsanız, müşteriler tarafından güven duyulduğu için kazancınız yüksek olur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir