Güncel Fikirler © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Güncel Fikirler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sermayesiz İş Fikirleri
  4. »
  5. Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar

Şule Akyol Şule Akyol - - 6 dk okuma süresi
177 2
Para Kazandıran Uygulamalar

Teknoloji çağının hızla gelişmesi ile birlikte birçok kişi telefon üzerinden para kazandıran uygulamalar araştırması yapmaktadır. Bu sayede boş zamanlarda ek gelir elde etme şansı bulunmaktadır. Bizler de bu yazımızda boş zamanlarınızı paraya çevirebileceğiniz uygulamaları listeledik. Tek yapmanız gereken ise uygulamanın ismini Google Play veya Apple App Store aratarak indirmeniz yeterli olmaktadır.

Google Ödüllü Anketler

Google ödüllü anketler son yıllarda en çok tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir. Özellikle de Android telefon kullanıcıların mutlaka değerlendirmesi gereken uygulamalardan biri olmalıdır. Google anketler 500 milyondan fazla indirilmiş ve birçok kişiye ek kazanç sağlamaktadır.

Google ödüllü anket kullanıcılarının yorumlarına göre kullanıcılara günde 1 adet anket gelmektedir. Bu anketin çözülmesi durumunda ise sistem size 1 ila 5 TL arasında bir ödeme yapmaktadır. Uygulamadan kazanılan ücret ise Google Play kredisi olarak yüklenmektedir. Bundan dolayı da ücretli uygulamaları alırken veya Android oyunlarda eşya satın alırken kullanmak mümkün olmaktadır.


Param Olsun

Para kazandıran uygulamalar arasında son yıllarda en popüler olan uygulamalardan birisi de param olsun uygulaması olmaktadır. Param olsun uygulaması Cüneyt Çalışır tarafından geliştirilmiştir. Uygulamanın amacı belirlenen görevleri yerine getirilerek ek gelir elde etme olmaktadır. Uygulamadaki görevler ise Tiktok, Instagram, Youtube veya Twitter gibi sosyal medya hesaplarına etkileşim yapmak olmaktadır. Sosyal medya hesabına nasıl bir etkileşim verileceği ise görev açıklamalarında yer almaktadır. Görevleri yaptıkça da günlük olarak 20 ila 50 TL arasında para kazanmak mümkündür.


Midas

Özellikle de son yıllarda yatırım işlemleri oldukça popüler olmaya başlamıştır. Bu aşamada da para kazandıran uygulamalar arasında ilk sırada Midas yer almaktadır. Midas bir borsa uygulaması olmaktadır. Yapılacak olan yatırımlar sonucunda gelir elde etmeye yardımcı olmaktadır. Ancak yatırım ve finansal piyasalar her zaman işlemlerinde risk barındırmaktadır. Bundan dolayı da mutlaka araştırılarak borsa işlemi yapılmalıdır. Böylelikle de yatırım yaparak ek gelir elde etme şansı bulunmaktadır.

  Spotify Nasıl Para Kazanılır

Bionluk- Freelancer İş İlanı

Bionluk uygulaması uzmanlık alanınıza göre ilan yayınlayabildiğiniz bir platform olmaktadır. Bu platformda uzmanlık alanınızdan hizmet almak isteyen kişiler ile bir araya gelmenizi sağlamaktadır. İlan yayınlamanız ve iş tanımınızı doğru yapmanız yeterli olmaktadır.


Online Anket- Havucum Uygulaması

Para kazandıran uygulamalar arasında anket doldurarak gelir elde edebileceğiniz uygulamalardan biri de Havucum uygulaması olmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra Havucum alt yapısı vermiş olduğunuz bilgilere göre sizlere anketler göndermektedir. Bu anketleri doldurmanız durumunda ise sizlere ödeme yapmaktadır. Kullanıcı yorumlarının incelenmesi durumunda ise anket gönderme sıklığının az olduğunu görmek mümkündür. Az gelir getirse de zamanla birikerek ek gelir haline gelmesi mümkün olmaktadır.

Instagram Reels üzerinden para kazanmak istiyorsanız tıklayın!


İkinci El Satış- Dolap Uygulaması

Günümüzde belki de hem ek gelir elde etmek için hem de daha uyguna ürünler bulabilmek için en çok tercih edilen uygulamalardan biri de dolap uygulaması olmaktadır. Dolap uygulaması sayesinde ikinci el ürünlerin satışını ve alışını yapmak mümkün olmaktadır. Kullanılmayan ürünler de ilana koyularak paraya çevirme şansı bulunmaktadır. Uygulama kargo firmaları ile anlaşmalı çalışmaktadır. Bu şekilde de normal kargo fiyatlarına göre daha uyguna kargo ödemesi yapmak mümkün olmaktadır. İkinci el satış ile para kazanmak böylelikle mümkün hale gelmektedir.


Sweatcoin- Yürüyerek Para Kazanma

Sweatcoin uygulaması günümüzde 50 milyondan fazla indirmesi bulunan bir uygulama olmaktadır. Bu uygulamanın amacı yürüyüş yapıldığı kadar kullanıcısına sweatcoin vermesi olmaktadır. Kazanılan bu sweatcoinler ise nakit olarak dönüştürülmemektedir. Bunun yerine hediye çeki veya kupon olarak kullanmak mümkündür. Hem düzenli spor için hem de düzenli ek gelir için güzel bir uygulama olmaktadır. Spor yapmak isteyen ancak motivasyonu düşük olan kişiler için de motivasyon kaynağı haline gelmesi mümkün olmaktadır.

  En İyi Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazan Bilgi Yarışması

Para kazandıran uygulamalar arasında Para kazan bilgi yarışması hem eğlenceli hem para kazandıran hem de öğretici bir uygulama olmaktadır. Bu uygulama sayesinde online bilgi yarışmalarına katılarak para kazanmak mümkün hale gelmektedir. Yeterli oranda puan elde edilince ise puanlar paraya çevrilerek ek kazanç elde edilebilmektedir.

Para kazan bilgi yarışması bilinen diğer yarışmalar ile aynı özellik göstermektedir. Uygulamada önünüze gelen 4 şıktan doğru olanı cevaplayarak diğer bir soruya geçiyorsunuz. Joker uygulamaları sayesinde de cevabını bilmediğiniz soruları pas geçme şansınız bulunmaktadır. Bilginizi paraya çevirmek için en iyi uygulamalardan biri olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir