Güncel Fikirler © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Güncel Fikirler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bayilik Fırsatları
  4. »
  5. Starbucks Bayilik Şartları

Starbucks Bayilik Şartları

Şule Akyol Şule Akyol - - 6 dk okuma süresi
255 1
Starbucks bayilik şartları

Günümüzün popüler ve isim yapmış kahve firmalarından biri olan Starbucks, girişimciler tarafından da merak edilir. Bu yazıda, “Starbucks bayilik şartları nelerdir” diyenlerin sorduğu tüm soruların cevabı yer alır. Starbucks bayilik şartlarını bu içerik sayesinde cümle detaylarıyla öğrenebilirsiniz. Türkiye’de de gün geçtikçe bayi sayısı artan bu markayla çalışma imkanınız vardır. Starbucks franchise için bazı şartların olduğunu unutmamak gerekir. Starbucks bayiliği şartlarını karşıladığınız zaman satın alabilirsiniz.

Starbucks bayilik şartları veya kâr durumunun ne olduğu gibi konularla ilgili detaylardan önce firmayı iyi bir şekilde tanımak gerekir. Kısaca bahsetmek gerekirse; Starbucks ilk kez 1971 senesinde, Amerika’nın Washington şehrinin Seattle şehrinde açılmıştır. Bu sayede kahve sektöründe yeni bir devir başlamıştır. Seattle’da başlayan bu yolculuk, şimdi Türkiye’de dahil olmak üzere çoğu ülkede bayiliklerini açmaktadır. Günümüzde dünyanın en büyük kahve markalarından biri olarak yer alır. Starbucks franchise için bilmeniz gereken en önemli detayın bu olduğunu söylemek gerekir.

Starbucks bayilik sartlari 2
Starbucks Bayilik Şartları 4

Starbucks Bayilik (Franchise) Fiyatı Nedir? Başvurusu ve Şartları Nelerdir?

Severek tüketilen birçok kahve türünü Starbucks’da bulabilirsiniz. Starbucks’da çeşitli kahveler içilmesinin yanı sıra bu kahveler aynı zamanda yeni bir iş kolu ortaya çıkarmıştır. Birçok kişi Starbucks bayilik şartları ile ilgili bilgi almak için çalışmalar yapar. Starbucks bayilik fiyatları, bayilik için gerekli şartların ne olduğu gibi sorular genel olarak rastlanan şeyler arasında yer alır. Starbucks bayiliği alarak, aylık çok iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Elbette bu konuda bütün detaylarında bilinmesi de önemlidir.

Starbucks bayiliği birçok açıdan en mantıklı şeylerden birisi olarak karşımıza çıkar. Günümüzde çalışan kişilerin ya da öğrencilerin en fazla ziyaret ettiği yerlerin başında Starbucks olduğu bir gerçektir. Gün içinde ya da kısa bir mola vermek istenildiğinde tercih edilen Starbucks, ülkemizde oldukça büyük kitleye hitap eder. Starbucks’ın en fazla ilgi gördüğü ülkelerin başında da Türkiye yer alır. Genel olarak bakıldığında bu şekilde büyük bir pazarda siz de yer alıp, hayallerinizi kısa sürede gerçekleştirip, bu bayilik üstünden önemli bir gelir elde edebilirsiniz.

  Bargello Parfüm Bayilik Şartları

Evde Ne Yapıp Satabilirim Diyorsanız Tıklayın!

Starbucks Bayilik Veriyor mu?

Starbucks bayilik verir. Starbucks bayilik şartları için uygun olmanız gerekir. Şu an için bayilik hizmeti  sunan Starbucks’ın önümüzdeki zamanlarda bayilik vermeye devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Çünkü Starbucks, belli bir sayıya eriştikten sonra bayilik verme işini bitirebilir. Bu nedenle bu yönde bir plan yapıyorsanız, hayallerinizi geri plana atmadan bu girişimde bulunmanız faydanıza olacaktır. Şu an için Starbucks bayiliği alma konusunda herhangi bir engelden bahsedilemez.

Starbucks Bayiliği Başvurusu

Starbucks bayiliği başvurusu yapmak için direkt olarak Shaya Group ile iletişim kurmanız gerekir. Katar merkezli olan yürütülen bu şirket, Alshaya Group olarak da adlandırılır. Ülkemizde 2002 senesinden bu yana aktif olarak faaliyetlerine devam eden şirket, Starbucks ile alakalı bütün işlemleri bünyesinde gerçekleştirir. Bu şirket Starbucks haricinde Victoria Secret, Pinkberry, Shake Shack gibi markalarında yönetimini üstlenir.

Starbucks bayilik sartlari 1
Starbucks Bayilik Şartları 5

Starbucks Bayilik Şartları ve Ücreti

Ülkemizde 550 tane şubesi olan Starbucks, yapılacak en karlı yatırımlardan biridir. Türkiye’de en fazla tercih edilen markalardan biri olan Starbucks, yatırımcıların da ilk olarak tercihleri arasında yer alır. Çünkü genel olarak bir Starbucks bayiliğinin aylık cirosu milyonları aşabilir. Tüm giderler göz önüne alındığında ise son derece ciddi rakamlar ortada çıkar.

Aylık cirosunun bu kadar yüksek olmasına bağlı olarak Starbucks bayiliği fiyatları da bu doğrultuda olarak biraz fazladır. Ülkemizdeki mevcut döviz kuruna bağlı yaşanan yükselişler her ne kadar bu plana mani olsa da Starbucks bayiliği düşünülmesi gereken işlerden biri olabilir. Daha çok lokasyon açısından iyi bir yer bulmanız halinde ise çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Starbucks bayilik ücretleri 350 bin dolar olarak belirlenmiştir. Muhakkak lokasyona göre rakamda farklılıklar olabilir. Hatta bu rakam bazı ülkelerde 1 milyon dolar civarına yükselebilir. Ülkemizde 550 şubesi olan Starbucks şubelerinin hiçbiri şimdiye kadar zarar etmesi gibi bir durum söz konusu olmamıştır. Bu büyük bir potansiyele sahip işe girmek için iyi bir fırsat dönemi olduğunu söylemek gerekir. Siz de Starbucks bayilik şartları için uygunsanız, başvuru yapabilirsiniz.

  Mavi Bayilik Şartları 2024 Mavi Jeans Franchise Şartları

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir