Güncel Fikirler © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Güncel Fikirler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bayilik Fırsatları
  4. »
  5. Greyder Bayilik Şartları 2024

Greyder Bayilik Şartları 2024

Şule Akyol Şule Akyol - - 8 dk okuma süresi
167 0
Greyder Bayilik Şartları 2024

Greyder Bayilik şartları 2024 için gerekli bilgilere geçmeden önce Greyder hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekir. 1956 senesinde kurulan KAVSAN‘ın markası olan Greyder Türkiye’ de genel olarak toplam 330 bayi ile  52 konsept mağazada tüketicilerle buluşmaya devam ediyor. Ailenin yer yaştan bireyleri için ürünler sunan Greyder daha çok gençleri hedef kitle olarak gören moda, trend ve fonksiyonel ürünlerden meydana gelir. Eski dönemlerde özellikle kadın grubunda yer alan ürünleriyle hazırlamış olduğu koleksiyonlar ve bu koleksiyonda bulunan tasarımlar büyük beğeni toplamıştır. Orijinal deri koleksiyonu, sağlam olması ile popülerlik kazanmış ürünleri ve tamamlayıcı diğer ürünleriyle eşsiz bir mağazacılık konsepti tüketiciler için sunar.

Ayakkabı sektörü girişimciler açısından tam bir fırsat kapısı olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Sunmuş olduğu ürün çeşitliliğiyle toplumun hemen hemen bütün kesimlerine hitap eden ayakkabı mağazaları günümüzde sürekli dolup taşıyor. Türkiye genelinde ilgi gören markalar franchise sisteminin sunmuş olduğu artıları girişimcilerle paylaşıp satış yelpazesini arttırırken girişimciler de tanınan bir firmanın bayiliğini alarak cirolarını yükseltebilir. Bu yazı da Greyder bayilik şartları 2024 detaylarını merak eden girişimci çoğunluk için en fazla tercih edilen ayakkabı bayilikleri ile ilgili bilgiler aktaracağız.

Greyder Bayilik şartları 2024
Greyder Bayilik şartları 2024

Neden Greyder?

Greyder Türkiye de ve satışa ürün sunmuş olduğu diğer ülkelerde ilk günden bu yana kalite ve sağlamlıkla özdeşleşmiş olan bir markadır. Greyder tüketicilerin kafasında her şeyden önce bir güven algısı yaratmıştır. Bununla beraber tasarım ve modaya vermiş olduğu önemi koleksiyonlarıyla da bunu kanıtlayan Greyder bu yönüyle de popüler hale gelmiş olan bir markadır. Bundan dolayı da Greyder bayilik şartları 2024 birçok kişi tarafından araştırılır.

  Siemens Bayilik

Helvacı Ali Bayilik Nasıl Alınır?

%100 deriden üretilmiş olan ürünleri ile sağlamlığı ve kaliteyi temsil eden Greyder ayakkabı sektöründe bayilik veren firmalar arasında önemli bir yere sahiptir. Ayakkabı bayilikleri almayı isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan bu  marka geniş ürün yelpazesiyle çok geniş bir kitleye satış yapma imkanı sağlar. Greyder bayilikleri için girişimcilerin prestijli lokasyonlarda en az 80 metrekarelik dükkan bulunması gerekir.

Greyder Bayiliği Nasıl Alınır ?

Kendi işini kurup iş sahibi olmak isteyen girişimciler için  Greyder ücretsiz bayilik imkanı sağlıyor. Gereken bütün destekleri bayilerine sunan Greyder den bayilik alıp karlı bir yatırım yapabilir, sektörde öncü olan bu firmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Her tarzdan müşterinin ihtiyaçlarını karşılaması için kurulan ve ülke genelinde birçok şubeye sahip olan Greyder yeni birçok yatırımcı arıyor. Gün geçtikçe büyüme konusunda başarılı bir şekilde ilerleme kaydeden ve bayilikler sunan Greyder ile anlaşıp yüksek bir kazanç elde edebilirsiniz.

Greyder Bayilik şartları 2024
Greyder Bayilik şartları 2024

Greyder de Bayilik – Franchise Sistemi Nasıl İşler?

Her şeyden önce bu bayilik sistemi bir ortaklık ve partnerlik biçiminde işler. Franchise işletmesi  Greyder in kendilerine  sunmuş olduğu imkânlar, özel fırsatlar ve yol gösterici bilgi paylaşımları sayesinde müşteriler için en kaliteli ürünleri en iyi satış imkanları ile sunar ve müşteri sadakatine önem verir. Deneyim sahibi yöneticiler ve bölge yönetmenlerinin liderlik ve danışmanlığı sayesinde franchise işletme sahipleri çok iyi işleyen bir sistemin parçası haline gelirler.

Greyder Ayakkabı Bayilik Destekleri

Greyder bayilik desteği Franchise işletmecisinin mağazasının açılışına kadarki bütün süreçlerinde yol gösterici olur. Mağaza yeri belirlenirken tercih edilen lokasyonun uygun olması ya da doğru olması konusunda bilgi verir. Mağaza için tercih edilen mekanın Greyder Mağazacılık Konsepti ve en iyi hizmeti sunmaya uygun bir  şekilde dekore edilebilmesi için gerekli enformasyon sağlanır. Mağazanın işletilmesi ile ilgili bütün konularda enformasyon verilir.

  Bayilik Veren Firmalar

Satışların artması, kampanyalar, özel günler için pazarlama projeleri ile franchise işletmesinin her zaman yanında olur. Eğer siz de ayakkabı sektöründe yükselen bir yıldız olan Greyder markası ile beraber sistemli ve kârlı bir işbirliği yapmak isterseniz, bir Greyder mağazası açıp kendinize çok iyi bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Ayrıntılar için bize ulaşabilirsiniz.

Greyder Bayilik şartları 2024
Greyder Bayilik şartları 2024

Greyder Bayilik Bilgileri

Greyder firmasının 94 mağazası mevcuttur. Greyder’in İstanbul haricinde de bir çok ilde mağazaları vardır. Avm ve farklı birçok alışveriş caddelerinde yer alan Greyder bunun dışında corner bayilik olarakta ürünleri çoğu satış noktasında satışa sunulan bir markadır. Greyder’in yurtdışında ise yalnızca Romanya’da mağazası vardır. 60 senelik tecrübesiyle, ayakkabı modasının en fazla talep gören markalarından biri olmayı başaran Greyder, ayakkabı seçiminde de kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırmayı başarmıştır. Bütün koleksiyonlarında ayakkabı tutkunu olanların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutan, standartlara bağlı olmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu devam ettiren Greyder, yenilikçi mağaza tasarımı, göz alıcı modeller, şık tamamlayıcı birçok ürün ve her mevsime damga vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada sayılı markalar arasında yer alır.

Dinamizm, kalite ve sağlamlığı merkezinde bulunduran, tutkusu; kalite ve şıklık olan herkesin beklentilerine çok iyi çözümlerle yanıt veren Greyder, 380’ den fazla satış noktasında takipçileri için hizmet sunar. 60 seneden bu yana hatasız üretim anlayışıyla ayakkabı sektörüne hizmet eden Greyder bayilik şartları 2024 çoğu kişi için uygundur.

‘Casual Moda’ kavramını ilk defa tüketiciyle buluşturmuştur. Bugün ‘Casual Modası’ Greyder’le beraber vazgeçilmez bir akım hâline gelmiştir. Greyder, ayakkabıyla teknolojinin bir araya gelmesini en akılcı fikirlerle hayata geçirip, sıcak yaz günlerinde havalı ve esnek; soğuk kış günlerinde ise su geçirmeyen modelleriyle her mevsimde fark yarattığını kanıtlamıştır. %100 deri ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle uluslararası marka yolculuğuna oldukça  sağlam adımlarla devam eden, fark yaratan üretimleri kalite ve fonksiyonellikle buluşturan Greyder, konforu ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyor.

  Hummel Bayilik Şartları 2024

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir