Güncel Fikirler © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Güncel Fikirler

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bayilik Fırsatları
 4. »
 5. Saka Su Bayilik Şartları 2024 Nestle Su Franchise Şartları

Saka Su Bayilik Şartları 2024 Nestle Su Franchise Şartları

Şule Akyol Şule Akyol - - 8 dk okuma süresi
97 0
Saka Su Bayilik Şartları 2024

Muğla Köyceğiz’in Eşsiz doğasında ve tertemiz ormanlı dağlarında yer alan Köyceğiz  kaynağından olan Saka Su, mükemmel lezzet ve doğallığı bozulmadan, el sürülmeden şişelenmekte ve tüketicilere sunulmaktadır. Saka Su’yun lezzet ve kalitesi almış olduğu ödüllerle de taçlandırılmıştır. Saka su bayilik şartları 2024 ve su bayiliği almak için belli bir bedelden bahsetmek yanlış olur çünkü birçok faktöre değişiklik gösteren bir durumdur. Genel olarak az maliyetle yüksek kar marjı sağlanan bayilik işlerinden biridir.

Yetişkin bir kişinin her gün yaklaşık olarak 2 litre su tüketmesi gerekir. Alanında uzman bilim adamları tarafından yapılan birçok araştırmada bu oran hamile kadınlarda 3 litreye kadar yükselebilir. Şehir musluk sularının kalitesi ülkemizde hemen hemen bütün şehirlerinde kötü olduğu için, doğal kaynak suyu satışı yapan firmalara talep artmıştır. Günlük su ihtiyacının karşılanması amacıyla 19 Lt. Damacana su ürünleri daha çok talep görür. Eğer siz de bu işe girip damacana su bayiliği açmayı düşünüyorsanız, Saka su ailesine katılabilirsiniz. Kaliteli bir içim keyfi sunan ve pH derecesi ideal olan  saka su bayiliği alıp damacana satış mağazanızı en kısa zaman içinde açma imkanı bulabilirsiniz. İlk olarak Saka su bayilik şartları 2024 hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Saka Su Bayilik Şartları 2024
Saka Su Bayilik Şartları 2024

Saka Su Bayilik Bedeli Nedir?

Bir saka su bayilik almanın fiyatı yaklaşık olarak 150 Bin- 200 Bin TL arasında değişiklik gösterir. Elbette bu fiyat, seçmiş olduğunuz lokasyon için ya da yapacağınız çeşitli bir harcama, açacağınız dükkanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı mümkün  olduğu kadar az maliyetle işe başlamaya özen göstermeniz gerekir. Saka su markasından bayilik almayı düşünüyorsanız, en merak ettiğiniz şeylerden biri yüksek oranla bu işten ne kadarlık bir karınız olabileceğidir.

  Turkcell Bayilik Şartları 2024 Turkcell Mavi Nokta Bayilik

Birçok insan ayda ne kadar kazanç elde edeceğini geniş kapsamlı olarak araştırmak ister. Bizde sizler için bu sorunun cevabını araştırdık. Saka su markası damacana su fiyatları litresine göre satışa sunulur. Bir Saka su bayiliği ise aylık yaklaşık olarak 40 Bin TL kar elde edebileceğiniz bir bayiliktir. Gider masraflarınız çıkarıldığı zaman size son derece iyi bir miktar kalacaktır. Bu da elde ettiğiniz sermayenizi yukarılara taşımak için çok ideal bir fırsat olacaktır.

Saka su bayilik şartları 2024 son derece basittir ama biraz çok şart olduğunu söylemek gerekir. Firma, müşteri memnuniyetini baz alarak çalıştığı için bayilik imkanı sağlarken bu konuda özenli davranır. Bu sebeple sizin de bu şartlara uygun olmanızı ister. Bu şartlara uygunluk sağlayan herkes bayilik başvurusunda bulabilirsiniz. Peki Saka Su bayiliği Şartları Neler? Firmamın kendi internet sitesinde bayiliği hangi koşullarda verdiğini belirtmiştir. İşte Saka su bayiliği bayilik şartları şu şekildedir;

 • Tercihen olarak bu sektörde yer alan ve deneyimli kişiler değerlendirilecektir.
 • Girişimci yönü güçlü, insanlarla iletişimi iyi kişiler bayilik alabilir.
 • Saka su satış sektörü için yapılacak yatırımı karşılayacak mali güce sahip olan kişiler değerlendirmeye alınır.
 • Su sektöründe ekip kurabilme ve dükkan açma konusunda bilgili olmanız istenir.
 • Dağıtım için ihtiyaç olan araçlara sahip olunmalıdır.
 • İletişim becerisi yüksek ve müşteri ilişkileri iyi kişiler olmalıdır.
Saka Su Bayilik Şartları 2024
Saka Su Bayilik Şartları 2024

Saka Su Bayilik Şartları2024 Başvuru Süreci Nasıl İlerler?

Saka su bayilik şartları 2024 için istenenleri karşılıyorsanız başvuru da bulunabilirsiniz. Başvurularınız sona erdikten sonra 2 gün içerisinde size geri dönüş yapılacaktır. Dağıtım aracı, çalışanlara bağlı masraflar, dükkan masrafları gibi farklı konular kişiye aittir. Dükkan için işlemler gereken evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Daha sonra eğitim sürecine geçilir. Son olarak da açılış yapılır.

  Nestle Su Bayilik Şartları 2024 Nestle Su Franchise Şartları

Yataş Bayilik Şartları 2024 için tıklayın!

Saka su markası her zaman için tüketicilere en iyi suyu sunmaya çalışır. Aynı zamanda kaliteli bir hizmet verir. Su bayiliği alma konusunda güvenilir bir markaya ihtiyaç duyuyorsanız Saka su doğru tercih olacaktır. Bayilik ücreti ve şartları hemen hemen her girişimciye uygun olacak şekildedir. En çok tercih edilme sebebi tamamen doğal olmasıdır.

Saka Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Elinizde bulunan sermaye  ile Saka su bayiliği açmaya karar verdiyseniz, en önemli şeylerden biri de doğru başvuru yapmaktır . Saka su bayilik başvurusu birkaç farklı şekilde yapılabilir. Başvuru yapmanız için ilk başta firmanın iletişim bilgilerini öğrenmeniz gerekecektir. Eğer şartlara uygun olduğunuzdan şüpheniz yoksa, hiç zaman kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz. Firmayı telefonla arayarak veya internet sitesi üzerinde bulunan başvuru formundan işleminizi yapabilirsiniz.

Saka Su Bayilik Şartları 2024
Saka Su Bayilik Şartları 2024

Neden Saka Su Bayiliği Almalıyım?

Saka su bu konuda yasal mevzuatlara uygun bir şekilde güvenli bir ortamda hizmet vermeyi amaçlar. Çevreden gelebilecek olan bütün tehlikeli kaynaklarını ortadan kaldırırken, iş kazalarının olmaması içinde gereken bütün önlemleri alır. Özellikle su işinde her ne olursa olsun kesinlikle güvenlik önlemlerini göz ardı edilmemelidir. Ekipte bulunan bütün personellere ve bayilik almış olan girişimcilere ilk başta güvenlik açısından eğitimler verilir. Daha sonra müşterilere nasıl davranılacağı ile ilgili eğitimler verilip bilgilendirme yapılır. Saka su bayilik şartları 2024 için uygunsanız siz de başvuru yapabilirsiniz.

Her zaman için müşterilere en iyi hizmeti vererek onlar için daha kaliteli ve sağlıklı bir su imkanı sunma konusunda yenilikler yapılır. Doğal kaynakları kullanıcılarla buluşturmak amacıyla hazırlama aşamalarında, atıkları kaynağından ayırarak, çevre kirliliğinin önüne geçer. Yapılan bu çalışmalar esnasında tercih edilen malzemeler sayesinde, enerji tüketimi en düşük seviyeye iner. Çalışmalar için uygun aletler ve teknoloji tercih edilerek ilk olarak sağlık olmak üzere, güvenli ve temiz bir ortam için daha iyi seviyede hizmetler verilir.

  Halk Ekmek Bayilik Şartları 2024 İBB Halk Ekmek Bayilik

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir