Güncel Fikirler © 2023. Tüm hakları saklıdır.

Güncel Fikirler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İş Fikirleri
  4. »
  5. Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri “Evde Bebekle İş Kurmanın Püf Noktaları”

Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri “Evde Bebekle İş Kurmanın Püf Noktaları”

Şule Akyol Şule Akyol - - 8 dk okuma süresi
103 0
Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri

Yeni anneler için mükemmel iş fikirleri birçok kişinin araştırdığı konular arasında yer alır. Yeni anne olanlar bir süre ise gidemeyeceği için evden çalışma yöntemlerine başvurur. Son yıllarda oldukça yaygın olan home office ya da freelance olarak çalışmak esnek çalışma saatleri ile birçok kişiye cazip gelir. Evde oturduğunuz yerden istediğiniz saat aralığında çalışabilir ve aynı zamanda bebeğinize de eksiksiz bir şekilde bakabilirsiniz. Bunun için birçok iş modeli vardır. Bunlar arasından sizin için uygun ve doğru olanı tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Birşeyler Kiralamak

Evde bebeği olan ve evden çalışmak isteyen annelerin yapabileceği bir diğer iş de bir şeyler kiralamaktır. Kiralama işi pasif gelir elde etmenin en basit ve sorunsuz yollarından biridir. Tabi ilk olarak ne kiralamak istediğinize karar vermeniz gerekir. Bundan sonraki adımlarınızı bu doğrultuda atabilirsiniz. Mesela; araba veya bisikletinizi kiralayıp para kazanmanız zor değildir. Diğer yandan boş oda ve park yeri kiralamak gibi seçeneklerde mevcuttur.

Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri
Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri

Bunların haricinde kullanmadığınız eşyanız varsa, bir köşeye kaldırdığınız bir gelinlik, çuvalla para döktüğünüz abiyeler ve benzer özel eşyalarınızı kiralayıp pasif gelir elde etmeniz son derece basittir. Neticede hiç yorgunluk yaşamadan ve sermayeye herek duymadan yapabileceğiniz bu işle beraber evden çalışarak paranızı kazanabilirsiniz.

Sanal Asistanlık Yapmak

Sanal asistanlık home ofis çalışmak isteyenlerin evde bebekle iş kurma püf noktaları arasında yer alır ve tercih edilen bir iştir. Çoğu annenin ilgisini çeken en popüler yöntemler arasındadır. Yönetici asistanlığı işini evden yaparak para kazanmak isteyen kadınların kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Siz de hemen başlayarak para kazananlardan biri olabilirsiniz. Bunu yapabilmek için birinin sanal olarak asiste edilmesi, e-posta mesajlarını incelemek-cevaplamak, blog içeriği yazmak, hesapların yönetilmesi gibi çevrimiçi görevleri başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekir.

  Sermaye Gerektirmeyen Risksiz İş Fikirleri 
Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri
Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri

Çevrimiçi Ders Vermek

Çevrimiçi ders verme, herkesin bildiği gibi bir pandemi döneminde önemli bir çalışma şekillerinden biri olmuştur. Belirsizlikten dolayı başlamış olsa da birçok eğitim sisteminde müfredatın bir bölümü haline gelmiştir. Ne tarz bir eğitim almayı ya da vermeyi planlarsanız planlayın, ister yazma, okuma, yabancı dil ya da başka bir konu olsun, insanlara dünya genelinde çevrimiçi bir şekilde kurslar verebilirsiniz. Çevrimiçi kurs hizmeti alarak, ilk olarak küçük bir eğitim alıp daha sonra da hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

TikTok Para Kazanma Yöntemi için tıklayın!

İyi bir başlangıçta imza atmak istiyorsanız, derslerinizi yayınlamadan önce kaydetmeniz tavsiye edilir. Daha sonra, oturumlarda rahatsız edilmemek için bu derslerin planlanmış gönderilerine tıklayabilirsiniz. Bu çalışma sistemi, evde bebekle iş kurmanın püf noktaları arasında olanlardan biridir. Özellikle eğitimci anneler tarafından tercih edilir. Esnek çalışma saatleri olduğu için zorlanma olmadan çalışabilirsiniz.

Evde Yemek Yapıp Satmak

Yemek konusunda yeteneğiniz varsa ve elinizin lezzetli olduğunu düşünüyorsanız, evden yemek yapıp satarak pars kazanabilirsiniz. Bunun özellikle yemek olması şart değildir. Pasta, börek gibi hamur işi yiyeceklerde birçok kişi tarafından tercih edilir. Özellikle müsait olduğunuz zamanlarda ya da çocuğunuz uyuduğunda işinizi halledip, günlük ya da aylık bazda gelir elde edebilirsiniz. Eğer yaptığınız şeyler tutulursa bu işten iyi paralar kazanabilirsiniz

image 87
Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri “Evde Bebekle İş Kurmanın Püf Noktaları” 6

Fotoğrafçılık Yapmak

Fotoğrafçılık yapmak için gerekli özelliklere sahipseniz, siz de ayda müsait olduğunuz günlerde bir kaç iş alıp gayet iyi oranlarda para kazanabilirsiniz. Evden fotoğrafçılık yapmak için birçok değişik yolu tercih edebilirsiniz. Örneğin; son zamanların en çok duyulan mesleklerinden biri olan bebek ve yeni doğan fotoğrafçılığı ideal bir kategoridir. Yeni anne-babaların fotoğrafçıları sık sık ziyaret ettiğinden yüksek bir ücret alacağınızdan emin olabilirsiniz. Evinizin küçük ya da varsa boş bir alanını ofis haline getirebilir, internet aracılığıyla kendinize müşteriler bulabilirsiniz. Evde bebekle iş kurmanın püf noktaları ne diye merak ediyorsanız, fotoğrafçılık bunlardan biridir.

  Evde Yapılıp Satılacak Şeyler

El İşi Ve Örgü Yapmak

Hem rahatlamanıza yardımcı olacak hem de para kazanmanızı sağlayacak olan bu iş de evden çalışmak isteyen anneler için son derece uygundur. Birçok kişinin hobi olarak yapmış olduğu el işi ve örgü ile kazanç elde etmek için ilk olarak ihtiyaç duyulan gerekli malzemeleri alarak parmaklarınızı çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bu alanda tercih edebileceğiniz bir sürü değişik yöntem vardır. Dantel yün kazak, çanta, hediyelik eşya, bebek ürünleri ve çeyizlik gibi birçok yolu tercih edebilirsiniz. İnce ince ve emeğiniz ile  yapacağınız el emeği göz nuru örgü ve el işlerinizi gayet iyi fiyatlarda satıp, kısa sürede para kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

image 88
Yeni Anneler İçin Mükemmel İş Fikirleri “Evde Bebekle İş Kurmanın Püf Noktaları” 7

Anket Doldurmak

Evden çalışmak isteyen yeni anneler için tercih edilebilecek bir diğer para kazanma yöntemi de anket doldurmaktır. Bilgisayar başında veya telefonunuzu kullanarak yapabileceğiniz bu iş ile doldurduğunuz anket sayısı ve anket başına göre iyi miktar da kazanç elde edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken şey güvenilir bir siteyle çalışmak olmalıdır. Bundan dolayı ilk olarak detaylı bir araştırma yapmak, daha sonra da anket işine başlamanız gerekir.

Terzilik

Bir şeyler üretmekten hoşlanıyor ve dikiş nakış işlerine ilginiz varsa terziliği düşünmeniz gerekebilir. Eğer yeteneğine sahipseniz ve merakınız varsa, bu konuda eğitim alıp kolunuza “terzilik” altın bileziğinizi takabilirsiniz. İlk başta küçük işler alarak tecrübe elde edebilirsiniz. Kendiniz ve yakınlarınız için kıyafetler dikip hem pahalı markalara para harcamazsınız hem de terzilik konusunda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Yeni anne olduysanız ve evde bebekle iş kurmanın püf noktaları konusunda araştırma yapıyorsanız bu işlerden birini tercih ederek, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir